آموزش جامع دروس اول دبستان

آموزش جامع کلیه دروس اول دبستان ویرایش جدید

 

 

 

کاملترین مجموعه آموزش دروس ابتدایی

منطبق بر آخرین تغییرات کتوب درسی در سال تحصیلی جدید

تدریس توسط معلمین نمونه و برگزیده

بهترین اثر آموزش ابتدایی در جشنواره چند رسانه ای ها

اموزش کامل و عملی کلیه دروس با انیمیشن های زیبا وتصویری

سوال و جواب نرم افزار در قالب یک پرسشگر هوشمند از همه درس ها بصورت طبقه بندی شده

 

 

امکان دیکته گویی از دروس کتاب فارسی

برگزاری آزمون های همه دروس در شرایط امتحانات نهایی

آموزش کامل دروس اول دبستان

آموزش کلیه دروس به صورت چند رسانه ای

مطالب اموزشی جنبی مانند بیشتر بدانیم - نکته - فعالیت و ...

ارائه تمرینهای مختلف پس از هر درس برای ارزیابی دانش آموز

 

 

والدین گرامی:

آیا می خواهید کودکانتان بتوانند در منزل مشکلات درسی شان را براحتی حل کنند؟

                                                پس به شما سفارش این محصول را پیشنهاد می کنیم

 

 

علوم اول دبستان : این بخش شامل تمام عناوین کتاب درسی به همراه تمامی نکات مهم مربوط به هر فصل در قالب شخصیت کارتونی نانو و آقای کوشا می باشد. همچنین یکسری تمرینات تعاملی مربوط به هر فصل از کتاب در هر قسمت آورده شده تا همزمان با یادگیری تمرین مربوط به آن فصل هم حل شود.


بنویسیم اول دبستان : این بخش شامل آموزش حروف الفبا بصورت گام به گام و به زبانی کودکانه  بهمراه صدای مربوط به هر حرف و ارائه لغات مربوط به هر حرف می باشد.


ریاضی اول دبستان : در این بخش به آموزش ورق به ورق کتاب درسی با استفاده از انیمیشن های مرتبط با تصاویر کتاب و همچنین ارائه تمرینات تعاملی مربــوط به هر فصل پرداخته ایم.


قرآن اول دبستان : در این قسمت دانش آموزان با روان خوانی و ترتیـل سوره های  قرآن و تمرینات تعاملی مربوط به هر قسمت آشنا می شوند. همچنین یکسری نکات آموزنده در قالب آیات قرآنی به همراه ترجمه آن ها به صورت انیمیشنی آورده شده است. در این بخش دانش آموزان به صورت مرحله به مرحله آموزش نماز و وضو در قالب داستان، همچنین داستان حضرت موسی (ع) و قواعد روخوانی قرآن را یاد می گیرند و در انتها شعرهای آموزنده ای برای دانش آموزان آورده شده است.


فارسی اول دبستان : در این بخش در قسمت نشانه ها هر قسمت با بیان داستانی شروع شده و در قالب آن حروف مورد نظر آموزش داده می شود. در قسمت نگاره بر اساس شخصیت های کتاب درسی مطالب مورد نظر به دانش آموزان ارائه می شود. همچنین در بخش روان خوانی، متن کتاب درسی با بیانی روان همراه با تصاویر برای دانش آموزان خوانده می شود.


دیکته اول دبستان : در این بخش شخصیتی طراحی شده که برای دانش آموزان لغات و جملات مربوط به هر حرف و نشانه را به صورت املا خوانده و تکرار می کند به طوری که قابلیت stop کردن هر قسمت وجود دارد تا دانش آموز بتواند بدون کمک پدر و مادر دیکته مربوط به هر نشانه را به راحتی بنویسد و بیاموزد.


زبان انگلیسی اول دبستان : در این قسمت به آموزش اعداد و حروف انگلیسی به صورت مرحله به مرحله پرداخته ایم. همچنین دانش آموزان با یکسری لغات و نحوه تلفظ و ترجمه آن ها آشنا می شوند.

 

همراه با تمرینات پایه ای تایپ

و آموزش ویندوز به کودک دلبندتان

و آموزش ویژه نقاشی به فرزندتان

 

 

شامل:

مجموعه داستان های little fox

 

داستان های کوتاه مفهومی

 

 

قیمت : 128,000 ریال